Na těchto stránkách využíváme cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím. Zjistit více

POBOČKA JAZYKOVÉ ŠKOLY V ŠUMPERKU

Vítejte v jazykové škole SPOKEN v Šumperku. Toužíte se naučit cizí jazyk? Potřebujete pomoci s překladem vašeho textu, nebo jej potřebujete zkontrolovat? Tak to jste na správné adrese. A věděli jste, že nejsme jenom obyčejná jazyková škola? Jsme jazykové centrum. My jazyky žijeme. Máme je vepsané v naší DNA. Můžete se těšit nejen na skvělé jazykové kurzy a precizní texty, ale i na spoustu zajímavostí o jazyce a kultuře. Někdy ji u nás v jazykové škole můžete ochutnat doslova na vlastní jazyk.

Pobočka jazykové školy v Šumperku - Jazyková škola SPOKEN

Proč si vybrat v Šumperku jazykovou školu SPOKEN? 

SKVĚLÁ POLOHA

V Šumperku sídlíme v centru města na adrese Rooseveltova 6. Snadno se k nám dostanete nejen z centra, ale díky blízkosti vlakového i autobusového nádraží Šumperk (cca 5 minut chůze) i z periferií města Šumperk a okolních obcí. Všechny cesty vedou do jazykové školy SPOKEN v Šumperku.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ

Nejste zrovna fandové MHD a veřejných dopravních prostředků? Nevadí! Mysleli jsme i na vás, proto do naší pobočky jazykové školy v Šumperku dojedete i autem. Snadno a bezplatně můžete zaparkovat váš vůz přímo před jazykovou školou nebo ve vedlejších ulicích.

MODERNÍ PROSTŘEDÍ

Víme, jak moc důležité je, abyste se u nás cítili příjemně. Skoro jako doma. Vytvořili jsme prostředí jazykové školy, kde se vám bude líbit. Nově a moderně zařízené prostory s dostatkem přirozeného světla vytvářejí přátelskou atmosféru, ve které se jazyk naučíte jedna radost.

ZAŽIJTE A OBJEVUJTE

Pamatujete, jak jsme vás lákali na možnost ochutnat kulturu na vlastní jazyk? Nekecali jsme. Jídlo je součástí cizích kultur, proto čas od času i v naší jazykové škole můžete ochutnat dobroty typické pro kulturu daného jazyka, třeba naše skvělé čokoládové cookies. Ty stojí za hřích!

S čím vším vám v Šumperku pomůžeme?

Můžete se na nás obrátit se vším. Velmi rádi vám přizpůsobíme naše služby na míru tak, aby vám vyhovovaly. Standardně v naší pobočce jazykové školy v Šumperku pracujeme s angličtinou, španělštinou a němčinou, ale rádi pro vás zajistíme služby i v jiném cizím jazyce, třeba i exotickém.

Individuální jazykové kurzy

Skupinové jazykové kurzy

Firemní jazykové vzdělávání

Překlady a korektury

Doučování

Podívejte se, jak to u nás máme hezké