Na těchto stránkách využíváme cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich využitím. Zjistit více

O nás

Osobní přístup, profesionalita a vstřícnost. To jsou hodnoty, na kterých si nejvíce zakládáme. Sídlíme v moderních prostorech v centru Šumperka, ale s výukou cizích jazyků vám pomůžeme i v Olomouci a blízkém okolí. Pokud se chcete naučit nový jazyk, nebo se jen v nějakém toužíte zdokonalit, jsme zde pro vás. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit!

O nás

Dobré bez nás,
nejlepší s námi

Pokroky a dobrý pocit našich klientů jsou pro nás na prvním místě. Proto jsme pro vás připravili a moderně vybavili krásné prostory v centru Šumperka a najali příjemné a kvalifikované lektory. Přijďte se o tom přesvědčit! 

 

Jazyková škola SPOKEN

Proč si vybrat právě nás

Zkušení a motivovaní lektoři, moderní styl výuky, dynamické lekce.

Chci kurz

Pečlivě vybíráme všechny naše lektory

Chceme, aby všichni naši klienti byli se svými lektory spokojeni. Proto je pečlivě vybíráme. Naši lektoři jsou profesionálové s nadšením pro moderní metody a osobním přístupem.

Učíme v moderně vybavených prostorách

Víme, že příjemné prostředí je pro vaši pohodu důležité. Proto jsme  pro vás vybavili prostory jazykové školy útulně a funkčně s využitím moderních technologií.

Zakládáme si na individuálním přístupu

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma. Osobní přístup u nás proto hraje prim. Pokud si s čímkoli nevíte rady, můžete se na svého lektora kdykoli obrátit. Jsme tu pro vás!

Aplikujeme moderní metody výuky

Sledujeme a aplikujeme moderní výukové metody. Každá lekce je proto interaktivní a zábavná. U nás se nudit nebudete. Během lekce aktivně využijete každou minutu!

 

Zjistěte Vaši jazykovou úroveň zdarma online a přímo z domova.

Kde nás najdete

Šumperk

V Šumperku působíme jak u klientů doma nebo v práci, tak i v prostorách naší jazykové školy, která se nachází v centru města. Přijďte se za námi podívat. Bude se vám u nás líbit!

 

Olomouc

V Olomouci poskytujeme individuální a firemní výuku v prostorách našich klientů. Vaši lektoři za vámi přijdou domů nebo na pracoviště. Vy tak ušetříte spoustu času!

Klienti, kterým poskytujeme naše služby


 

"Učím se u slečny Jany angličtinu a baví mne to. Věnujeme se konverzaci, kterou potřebuji nejvíce. Pokud narazíme na problém s výslovností či neznalostí vhodného slovíčka, ihned mne lektorka opraví a napoví. Takový styl výuky mám ráda."

Ivana Nováková

 

"Učím se španělštinu coby začátečník a zvolený postup výuky mi přijde velmi praktický z hlediska využití při běžné komunikaci. Jana velmi dobře vysvětluje, zvolená témata na sebe navazují, pokrok ve výuce je opravdu velký. Konverzace i gramatika se tak nějak nenásilně doplňují. Jsem překvapená, jak je výuka intenzivní, a přitom nemusím biflovat."

Tereza Schreiberová

 

"Jsem velmi spokojená s individuální výukou. Jana je velice ochotná, co potřebuji vědět, tak mi srozumitelně vysvětlí. Nejdůležitější je, že spolu po celou dobu lekce mluvíme, takže se to s výukou ve škole, kdy student sotva promluví, nedá srovnat. Za mě určitě kurz doporučuji."

Pavla Hotová

"Slečna Janička je skvělá, hodina španělštiny nám vždy velmi rychle uteče a o to víc se těším na další lekci. Úžasný profesionální přístup vždy s úsměvem. Proto se těším na každe další shledání. Domácí úkoly beru jako velký bonus."

Jana Hájková

"Měla jsem dnes se slečnou Janou první lekci španělštiny a už teď se těším na další. Oceňuji profesionální přístup a ochotu se vším poradit. Vřele doporučuji všem!"

Kateřina Vaculíková